Detoxikace dětí

Detoxikace novorozenců a batolat

Bambi Oily č.1, č.2 a č.3 představují kvalitní oleje pro ošetření kůže našich nejmenších. Označení dětský olejíček je sice na místě, protože po aplikaci dochází ke zvláčnění a regeneraci citlivé pokožky, zdaleka to však není všechno. Joalis Bambi Oil je potřeba chápat především jako prostředek k detoxikaci organismu. Jediný rozdíl oproti detoxikačním preparátům pro dospělé je ten, že se nevkládá do úst, ale vtírá se do kůže. Bambi Oily byly vyvinuty speciálně pro děti, ale mohou je používat i dospělí, pokud nemohou používat tradiční lihovou formu.

Užívání: olej se vtírá 1x denně po koupeli. U novorozenců a kojenců používáme jako olej k ošetření kůže celého těla. U dětí starších než kojenci ošetřujeme kůži hrudníku a břicha nebo podle potřeby i další části těla. Dávka oleje závisí na velikosti ošetřované plochy kůže. Pro dosažení optimálních účinků je vhodné oleje střídat v pořadí 1, 2, 3 a používat každý den jiný druh.

Uchovávání: je doporučeno skladování v temnu při teplotě od 5 do 25° C. Olej by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Olej nesmí přijít do styku s kovy.

 Joalis Bambi Oil

Detoxikace starších dětí

Pro děti starší 3 let je možné používat sirupové komplexy. Rozhodování o konkrétním výběru je většinou jednoduché, protože samotné názvy těchto preparátů napovídají k čemu jsou dobré. A tak je rodiče mohou svým dětem v rámci prevence podávat i bez terapeutického měření.

Trpí-li dítě na jaře alergiemi, nic nepokazíme tím, nasadíme-li v únoru Joalis Bambi Analerg. Jestliže začíná kašlat a smrkat s první podzimní změnou počasí, můžeme na konci letní dovolené začít například s užíváním Joalis Bambi Bronchi, Imunu nebo Anginu.

Joalis Bambi Hyperaktiv